[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Zewnętrzny marketing (outsourcing marketingowy)

to wyspecjalizowana usługa, polegająca na zleceniu na zewnątrz części lub całości działań związanych z marketingiem przedsiębiorstwa. W zależności od wybranego modelu współpracy, nasza agencja reklamowa zajmuje się kompleksową obsługą marketingową firmy bądź ściśle współpracuje z istniejącym działem marketingu.

Dynamiczny rozwój gospodarki i zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga od przedsiębiorców ciągłego dopasowywania się do istniejących warunków. Podejmując współpracę z nami zyskujesz pewność, że wszelkie działania marketingowe prowadzone będą z najwyższą starannością i dbałością o interes Twojej firmy.

Zyskujesz wiedzę praktyków marketingu. Współpraca z nami to jasne warunki, bez haczyków i gwiazdek. Niezależnie od wybranego pakietu usług i wsparcia Twojego biznesu otrzymujesz od nas zawsze wiedzę praktyków marketingu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy szczycą się bogatym doświadczeniem w realizacji projektów marketingowych.

Obniżasz stałe koszty prowadzenia działalności. Korzystając z naszej usługi obniżasz koszty działania firmy – wszystkie usługi marketingowe dostajesz w jednym pakiecie. Nie musisz szukać agencji wyspecjalizowanych w poszczególnych usługach, nie musisz szukać drukarni czy ekip montażowych.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″]

[vc_pie value=”93″ color_mode=”custom” color=”#0092de” appearance=”default” label_value=”93″ units=”%” title=”naszych Klientów uważa, że zewnętrzny dział marketingu przyniósł im wymierne korzyści”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″]
Wybrane korzyści
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36171″ icon_animation=”bounceInLeft”][vc_column_text]

Pełna obsługa marketingowa

wszystkie zadania promocyjne zrealizujesz szybko w jednej firmie

[/vc_column_text]

[just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36178″ icon_animation=”bounceInLeft”][vc_column_text]

Gwarancja dynamicznego rozwoju

Twoja firma rośnie, zdobywasz nowe rynki i klientów, unikając błędów marketingowych

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36176″ icon_animation=”bounceInUp”][vc_column_text]

Wiedza praktyków marketingu

na sukces Twojej firmy pracuje zespół profesjonalistów i pasjonatów

[/vc_column_text]

[just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36168″ icon_animation=”bounceInDown”][vc_column_text]

Priorytetowa obsługa

czas to pieniądz – większość zadań realizujemy w terminie do 24 godzin, aby Twoja firma rozwijała się szybciej

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36167″ icon_animation=”bounceInUp”][vc_column_text]

Liczne kanały komunikacji

nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji pod telefonem oraz pocztą elektroniczną

[/vc_column_text]

[just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36181″ icon_animation=”bounceInDown”][vc_column_text]

Konsultacje w Twoim biurze

w określonych sytuacjach nasi pracownicy działają również w Twoim biurze, doradzając lub szkoląc personel

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36175″ icon_animation=”bounceInRight”][vc_column_text]

Reklama zewnętrzna

doradzimy i wykonamy najlepsze formy reklamy zewnętrznej

[/vc_column_text]

[just_icon icon_type=”custom” icon=”Defaults-ok” img_width=”56″ icon_size=”32″ icon_color=”#0092de” icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center” icon_img=”36177″ icon_animation=”bounceInRight”][vc_column_text]

Projektowanie graficzne

do Twojej dyspozycji jest zespół grafików komputerowych, którzy wykonają dla Twojej firmy atrakcyjne projekty graficzne

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″]
Najczęstsze pytania
[vc_toggle title=”Jak wygląda współpraca?” open=”false”]

Pracujemy według różnych modeli, zależnie od indywidualnych ustaleń z klientem. Wyróżniamy dwa podstawowe typy współpracy:

1. Pełne powierzenie naszej agencji opieki marketingowej nad przedsiębiorstwem:

Jest to zasada która sprawdza się najlepiej. Klient, na podstawie specjalnej umowy, deleguje wszystkie zadania i obowiązki działu marketingu bezpośrednio naszej firmie. Najczęściej dzieje się tak gdy klient nie posiada do chwili rozpoczęcia współpracy oddzielnego działu marketingu bądź jest on nieefektywny.

2. Doraźna współpraca i wsparcie działu marketingu przedsiębiorstwa:

Sposób ten jest również często praktykowany przez naszych klientów, dzieje się tak wówczas gdy posiadają oni własne działy marketingu, które jednak nie działają w sposób sprawny i efektywny i potrzebują konkretnego wsparcia z zewnątrz. Warto zwrócić uwagę, że często świeże spojrzenie na organizację przez “nieskażonych” nią pracowników, pozwala dojrzeć nowe rozwiązania i pomóc rozwiązać bieżące problemy.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Ile to kosztuje?” open=”false”]

Nie mamy jednego, sztywnego cennika – każdorazowo zakres obowiązków jest inny, inne są wymagania klienta i jego oczekiwanie. Aby poznać propozycje przygotowanie dla Twojej firmy – skontaktuj się z naszymi pracownikami.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Jakie ponoszę ryzyko? ” open=”false”]

Absolutnie żadne. Nasi pracownicy to doświadczony zespół, który codziennie rozwiązuje problemy marketingowe naszych klientów – a są nimi przedstawiciele różnych branż. Każda współpraca opiera się na stosownej umowie, negocjowanej przez obie strony i zawierającej dokładny i precyzyjny opis obowiązków, wymagań oraz ewentualnych sankcji. Dodatkowo, nie musisz szukać specjalistów z różnych dziedzin marketingu czy reklamy – współpracując z nami zyskujesz dostęp do sprawdzonych przez setki klientów podwykonawców, drukarni.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy jest to legalne? Czy zewnętrzny dział marketingu to usługa bezpieczna?” open=”false”]

Na oba pytania odpowiedź brzmi TAK. Współpraca z naszą firmą wygląda podobnie jak współpraca z pracownikiem Twojej własnej firmy. Każdorazowo nasi klienci otrzymują dedykowanego opiekuna – którego jedynym zadaniem jest bycie w pełni dyspozycyjnym i odpowiedzialnym za efekty klientów, którymi się zajmuje. Nie musisz obawiać się o tajemnice Twojej firmy, kontakty biznesowe. Każda umowa zawiera klauzulę poufności – informacje drażliwe Twojej firmy, jak również wszelkie inne dane dotyczące przedsiębiorstwa, są chronione naszymi procedurami. Co ważne, zapis ten znajduje zastosowanie również po ustaniu współpracy. Możesz nam zaufać.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Nie obawiacie się, że pracownicy waszych klientów będą tracić pracę?” open=”false”]

Podstawą działalności każdej firmy jest efektywność i skuteczność. Optymalne gospodarowanie zasobami organizacji dla osiągnięcia korzyści ekonomicznych i założonych celów to kluczowy element prowadzenia działalności gospodarczej. Z naszych obserwacji wynika, że zdarzają się pracownicy marketingu, którzy po prostu nie czują tej wyjątkowej dziedziny. Wówczas sugerujemy powierzenie im innych obowiązków w firmie klienta.

Naszym celem nie jest pozbawianie pracy żadnego pracownika działu marketingu – zawsze stawiamy sobie za cel dodatkowy ochronę miejsc pracy osób zatrudnionych przed rozpoczęciem współpracy pracodawcy z nami. Czasami sami proponujemy zatrudnienie takim osobom, wykorzystując ich potencjał.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy zewnętrzny dział marketingu sprawdza się w każdej branży?” open=”false”]

TAK. Obsługujemy klientów o różnych profilach działalności – od jednoosobowych firm związanych np. z lokalnym wytwórstwem, przez fryzjerów, kawiarnie, restauracje, firmy produkcyjne, hurtownie, prywatne kliniki medyczne, kluby sportowe czy szkoły językowe. Warto pamiętać, że nasza praca polega na współpracy z klientem – taki model gwarantuje zrozumienie i dostosowanie do każdej branży.

 

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Co dokładnie oferujecie w outsourcingu marketingowym?” open=”false”]Ciężko wymienić wszystkie elementy, które w ramach współpracy oferujemy naszym klientom. Jako najważniejsze można wskazać:

 • Tworzenie, wdrażanie i kontrola strategii marketingowych

 • Analiza otoczenia biznesowego, szanse i zagrożenia

 • Analiza i modyfikacja narzędzi marketingowych

 • Dostęp do specjalistów od brandingu, namingu, do copywriterów, grafików i innych

 • Współpraca i integracja z innymi działami firmy Klienta dla osiągania pełnych efektów

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Współpracując z Wami muszę szukać innych podwykonawców?” open=”false”]

NIE. To jeden z naszych największych atutów. W ramach naszej organizacji dysponujemy własnym profesjonalnym zapleczem graficznym a także zapleczem produkcyjnym. Nasz brand, Billboard-X zajmuje się dostarczaniem usług związanych z reklamą zewnętrzną, produkcją billboardów czy dzierżawą powierzchni reklamowych. Współpracując z nami, wszystko masz w pakiecie i w jednym miejscu. Nie musisz szukać drogich podwykonawców, dzięki czemu oszczędzasz dodatkowe środki i czas.

[/vc_toggle]

[vc_column_text]Wyniki badania satysfakcji naszych klientów (na podstawie ankiet)[/vc_column_text]
[vc_progress_bar values=”93|93% klientów uważa że nasza usługa przyniosła im korzyść,86|86% klientów przedłuża umowy na kolejny okres czasu,95|95% klientów jest zadowolonych z poziomu obsługi,77|77% klientów zwiększyło swoje obroty w ciągu 6 miesięcy współpracy” bgcolor=”custom” caption_pos=”top” custombgcolor=”#0092de” options=””]
[/vc_column][vc_column width=”1/2″]
Skontaktuj się już dziś

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon

  Tutaj wpisz wiadomość

  [/vc_column][/vc_row]