Obowiązkiem każdego Beneficjenta jest odpowiednie wypromowanie projektu zrealizowanego przy wykorzystaniu funduszy unijnych. Dotyczy to zarówno właściwego oznakowania projektu, jak i jego promocji. U nas zamówią Państwo tablice unijne w różnych wariantach i formach wykończenia.

Oferujemy kompleksową pomoc w realizacji powyższych założeń poprzez produkcję unijnych tablic informacyjnych i pamiątkowych. Zapewniamy szeroki wybór materiałów i sposobów wykończenia, co pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.  Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem wszystkich typów tablic wymaganych przez Unię Europejską. Pełna oferta tablic unijnych oraz szeroko pojętej reklamy zewnętrznej znajduje się w naszym serwisie www.Billboard-X.pl

 

Unijne tablice informacyjne

Powinno montować się je niezwłocznie po podpisaniu umowy na dofinansowanie projektu. Ponieważ tablice te mają charakter czasowy, proponujemy zastosowanie w ich produkcji standardowych, trwałych materiałów (PCV, pleksi, blacha ocynkowana), które w połączeniu z technologią nadruku bezpośredniego (UV) zagwarantują doskonałą czytelność i najwyższą jakość wykonania. Wykonujemy również konstrukcje nośne do zaprojektowanych tablic.

 

Unijne tablice pamiątkowe

Tablice pamiątkowe umieszczane są po zakończeniu właściwych prac związanych ze wsparciem wspólnotowym. W związku z wymogami nakładanymi na Beneficjentów, produkujemy tablice spełniające najwyższe normy jakościowe. Do produkcji tablic pamiątkowych stosujemy pleksi, dibond oraz inne materiały dobierane wspólnie ze Zleceniodawcą.

W ofercie posiadamy również niestandardowe, ekskluzywne tablice z elementami przestrzennymi.