Dlaczego tablice reklamowe i billboardy?Produkcja tablic reklamowych

Tablice reklamowe i billboardy posiadają bardzo duży potencjał w działaniach marketingowych – dzięki szerokiemu zasięgowi, pozwalają na łatwe i szybkie dotarcie do dużej grupy odbiorców. Trudno w to uwierzyć? Na potwierdzenie powyższych słów mamy dla Państwa garść statystyk.

 Według przeprowadzonych przez The Arbitron National In-Car Study badań:

– aż 58% pytanych osób dowiedziało się o interesującym wydarzeniu dzięki reklamie billboardowej,
– tyle samo badanych odwiedziło restaurację, o której dowiedziało się z reklamy zawartej na tablicy reklamowej,
– 56% osób rozmawiało o czymś co zobaczyło na billboardzie,
– 26% badanych zanotowało numer telefonu, a 28% adres strony internetowej reklamującej się firmy.

A to tylko nieliczne przykłady tych obiecujących wyników.

Nasza misja

W naszych codziennych działaniach pomagamy Państwu w pełni wykorzystać możliwości tablic reklamowych i billboardów. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm, gwarantujące wysoką jakość wykonywanych usług.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór nośników, przeznaczonych zarówno do reklamowania usług oraz produktów, zarówno w centrach miast, jak i przy drogach. Pomagamy w wyborze umiejscowienia każdego nośnika, dokonując analiz, które dadzą pewność, że reklama przyniesie spodziewane efekty. Równocześnie dbamy o to, by ubocznym efektem naszych działań nie było „zaśmiecanie” przestrzeni publicznej.

Nasza oferta:

TABLICE REKLAMOWE

 

będące konstrukcjami tworzonymi z profili stalowych, dopasowane wielkością do rozmiaru tablicy reklamowej. Przy ich tworzeniu stosujemy grafikę drukowaną metodą UV bezpośrednio na materiale (np. PCV, dibond). Tablice wykonywane są zarówno w wersji jednostronnej jak i dwustronnej.

Standardowe rozmiary tablic reklamowych:

  • 70 x 100cm
  • 150 x 200cm
  • 200 x 300cm
  • 300 x 400cm

 

BILLBOARDY

 

czyli najbardziej popularne nośniki reklamy zewnętrznej. Ekran reklamowy może być wykonany z blachy ocynkowanej z naklejoną grafiką (papier BBS lub folia) bądź drukowany metodą UV bezpośrednio na materiale. Produkujemy zarówno pojedyncze tablice, jak i sieci nośników na terenie całego kraju. Dodatkowo zapewniamy transport oraz pomoc fachowej ekipy montażowej.

 

Standardowe rozmiary billboardów:

  • 504 x 238 cm [12mkw] – wiszące, jednostronne oraz dwustronne,
  • 600 x 300 cm [18mkw] – wiszące, jednostronne oraz dwustronne.

 

Na specjalne życzenie produkujemy również tablice reklamowe montowane na jednym słupie – w różnych konfiguracjach oraz rozmiarach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy Państwa do kontaktu, a także do odwiedzenia naszego serwisu Billboard-X