OUTDOOR – świadczymy kompleksowe usługi związane z szeroko rozumianą reklamą zewnętrzną. Dzięki znakomitemu rozeznaniu rynku krajowego i europejskiego oraz posiadanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania z zakresu reklamy zewnętrznej. W naszym zespole posiadamy wykwalifikowanych „alpinistów” do prac na wysokościach oraz specjalistów od montażu i wyklejania reklam, co sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane i niestandardowe projekty. Wszystko na najwyższym poziomie. Poniżej kilka najbardziej popularnych pozycji z naszej oferty:

Produkcja tablic reklamowych

Nasze zaplecze i potencjał techniczny pozwala na tworzenie sieci billboardów, produkcję tablic reklamowych i konstrukcji wielkoformatowych. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym dedykowanym serwisie internetowym należącym do marki Billboard-X.

Produkcja tablic reklamowych

Reklama na autobusach MPK

Zajmujemy się projektowaniem reklam na pojazdach, jej produkcją, naklejaniem oraz przywracaniem pojazdów do barw wyjściowych po zakończonej kampanii. Na terenie Krakowa współpracujemy w tym zakresie z miejskim przewoźnikiem, który jest najczęściej wybierany przez naszych klientów. Pracujemy również w innych miastach.

reklama na autobusach MPK kraków

Reklama zewnętrzna to od samego początku naszej działalności bardzo ważna część naszej pracy. Jesteśmy specjalistami od outdooru – nasze realizacje można spotkać na terenie całej Polski a także na Słowacji czy w Austrii. W naszym zespole pracują konstruktorzy posiadający uprawnienia do projektowania i konstruowania reklam zewnętrznych zgodnie z wymogami prawa budowlanego. Dzięki temu, nasza oferta jest pełna i profesjonalna.