Początki bywają trudne.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy sobie za cel wsparcie młodych przedsiębiorców w ich codziennej pracy, aby zmaksymalizować ich szansę na rozwój i sukces.

Strony internetowe

Atrakcyjne, nowoczesne i czytelne strony internetowe. Idealne na początek działalności. Pozwolą Ci znaleźć pierwszych klientów, przedstawić w przyjazny sposób ofertę firmy i zaistnieć w Internecie.

Wsparcie marketingowe

Marketing to podstawowe ogniwo działalności firmy. Ważne jest określenie celów i sposób ich realizacji. Dzięki nam masz dostęp do wiedzy praktyków, którzy stworzą dla Twojej firmy dobrą strategię marketingową.

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to duża inwestycja, ale pozwala pokazać firmę w dużym formacie i dotrzeć do szerokiego grona klientów. Oferujemy zarówno produkcję reklam wielkoformatowych jak i dzierżawę tablic reklamowych.

Foldery i broszury

Zaprojektujemy dla Twojej firmy identyfikację wizualną, logo oraz materiały reklamowe. Doradzimy jak skutecznie je dystrybuować by dotrzeć do klientów i zainteresować ich Twoją ofertą. Pomożemy stać się rozpoznawalnym.

Kontrola i analiza

Współpracując z nami masz pełną kontrolę nad osiąganymi efektami. Na bieżąco analizujemy rozwój Twojej firmy, kontrolujemy kluczowe aspekty działalności, przygotowujemy czytelne raporty.

Priorytetowa obsługa

Czas to pieniądz, dlatego u nas dostajesz ekspresową obsługę w pakiecie. Reagujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia pytania lub problemu. Twoja firma jest dla nas najważniejsza.

Nasza oferta jest skierowana dla firm młodszych niż 12 miesięcy. Cenimy sobie lojalność w biznesie, dlatego dołożymy starań, byś został z nami na stałe. Zadbamy o rozwój Twojej firmy od początku, więc nie będzie miała przed nami tajemnic. Po osiągnięciu 12 miesięcy działalności, zaproponujemy kolejny stopień współpracy – zewnętrzny dział marketingu.

Nasz blog o marketingu

Poradnik małej firmy cz. 2

Dzisiejszy wpis poświęcimy zagadnieniu, które zdaje się być niedoceniane przez przedsiębiorców i często pomijane bądź tworzone bez zaangażowania.

Dyktat najniższej ceny

Dyktat najniższej ceny, zmora przedsiębiorców startujących w przetargach z wykorzystaniem pieniędzy publicznych ale nie tylko – bardzo duży prywatnych firm korzysta z takiej zasady przy wyborze ofert i rozstrzyganiu zapytań. Czy najniższa cena zawsze jest korzystna? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Firmowa strona internetowa

Dzisiejszy artykuł poświęcimy jednemu z bardziej istotnych zagadnień dotyczących prowadzenia firmy: firmowym stronom internetowym. W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie życia bez komórki, tabletu, laptopa czy komputera. Korzystamy z nich nie tylko w celach rozrywkowych, ale coraz częściej za ich pośrednictwem wynajdujemy interesujące nas tematy, szukamy konkretnych firm, specjalistów czy wiadomości.

O outsourcingu słów kilka

Zewnętrzny dział marketingu to swoista komórka organizacyjna firmy, różniąca się od pozostałych działów firmy faktem, że jej obsługą zajmują się zewnętrzni specjaliści

Skorzystaj już dziś

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Tutaj wpisz wiadomość

Reklama nowej firmy

wymaga odpowiedniego podejścia. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy i doradzą najlepsze dla Twojej firmy rozwiązania.