Początki bywają trudne.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy sobie za cel wsparcie młodych przedsiębiorców w ich codziennej pracy, aby zmaksymalizować ich szansę na rozwój i sukces.

Strony internetowe

Atrakcyjne, nowoczesne i czytelne strony internetowe. Idealne na początek działalności. Pozwolą Ci znaleźć pierwszych klientów, przedstawić w przyjazny sposób ofertę firmy i zaistnieć w Internecie.

Wsparcie marketingowe

Marketing to podstawowe ogniwo działalności firmy. Ważne jest określenie celów i sposób ich realizacji. Dzięki nam masz dostęp do wiedzy praktyków, którzy stworzą dla Twojej firmy dobrą strategię marketingową.

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to duża inwestycja, ale pozwala pokazać firmę w dużym formacie i dotrzeć do szerokiego grona klientów. Oferujemy zarówno produkcję reklam wielkoformatowych jak i dzierżawę tablic reklamowych.

Foldery i broszury

Zaprojektujemy dla Twojej firmy identyfikację wizualną, logo oraz materiały reklamowe. Doradzimy jak skutecznie je dystrybuować by dotrzeć do klientów i zainteresować ich Twoją ofertą. Pomożemy stać się rozpoznawalnym.

Kontrola i analiza

Współpracując z nami masz pełną kontrolę nad osiąganymi efektami. Na bieżąco analizujemy rozwój Twojej firmy, kontrolujemy kluczowe aspekty działalności, przygotowujemy czytelne raporty.

Priorytetowa obsługa

Czas to pieniądz, dlatego u nas dostajesz ekspresową obsługę w pakiecie. Reagujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia pytania lub problemu. Twoja firma jest dla nas najważniejsza.

Nasza oferta jest skierowana dla firm młodszych niż 12 miesięcy. Cenimy sobie lojalność w biznesie, dlatego dołożymy starań, byś został z nami na stałe. Zadbamy o rozwój Twojej firmy od początku, więc nie będzie miała przed nami tajemnic. Po osiągnięciu 12 miesięcy działalności, zaproponujemy kolejny stopień współpracy – zewnętrzny dział marketingu.

Nasz blog o marketingu

Jak zaprojektować dobry billboard?

Reklama billboardowa rządzi się swoimi prawami. Z racji swojej wielkości, współtworzenia przestrzeni publicznej oraz powtarzalności przekazu należy bardzo dokładnie zaplanować treść i formę reklamy. Jak zatem przygotować reklamę billboardową w taki sposób, by przyniosła największą korzyść?

O outsourcingu słów kilka

Zewnętrzny dział marketingu to swoista komórka organizacyjna firmy, różniąca się od pozostałych działów firmy faktem, że jej obsługą zajmują się zewnętrzni specjaliści

Dyktat najniższej ceny

Dyktat najniższej ceny, zmora przedsiębiorców startujących w przetargach z wykorzystaniem pieniędzy publicznych ale nie tylko – bardzo duży prywatnych firm korzysta z takiej zasady przy wyborze ofert i rozstrzyganiu zapytań. Czy najniższa cena zawsze jest korzystna? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Zewnętrzny marketing – case study

W ciągu kilku ostatnich tygodni skontaktowało się z nami wielu przedsiębiorców, zarówno tych większych jak i prowadzących mniejsze, lokalne biznesy z pytaniem, czy w ich przypadku zewnętrzny dział marketingu ma w ogóle sens?

Skorzystaj już dziś

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Tutaj wpisz wiadomość

Reklama nowej firmy

wymaga odpowiedniego podejścia. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy i doradzą najlepsze dla Twojej firmy rozwiązania.