Początki bywają trudne.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy sobie za cel wsparcie młodych przedsiębiorców w ich codziennej pracy, aby zmaksymalizować ich szansę na rozwój i sukces.

Strony internetowe

Atrakcyjne, nowoczesne i czytelne strony internetowe. Idealne na początek działalności. Pozwolą Ci znaleźć pierwszych klientów, przedstawić w przyjazny sposób ofertę firmy i zaistnieć w Internecie.

Wsparcie marketingowe

Marketing to podstawowe ogniwo działalności firmy. Ważne jest określenie celów i sposób ich realizacji. Dzięki nam masz dostęp do wiedzy praktyków, którzy stworzą dla Twojej firmy dobrą strategię marketingową.

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to duża inwestycja, ale pozwala pokazać firmę w dużym formacie i dotrzeć do szerokiego grona klientów. Oferujemy zarówno produkcję reklam wielkoformatowych jak i dzierżawę tablic reklamowych.

Foldery i broszury

Zaprojektujemy dla Twojej firmy identyfikację wizualną, logo oraz materiały reklamowe. Doradzimy jak skutecznie je dystrybuować by dotrzeć do klientów i zainteresować ich Twoją ofertą. Pomożemy stać się rozpoznawalnym.

Kontrola i analiza

Współpracując z nami masz pełną kontrolę nad osiąganymi efektami. Na bieżąco analizujemy rozwój Twojej firmy, kontrolujemy kluczowe aspekty działalności, przygotowujemy czytelne raporty.

Priorytetowa obsługa

Czas to pieniądz, dlatego u nas dostajesz ekspresową obsługę w pakiecie. Reagujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia pytania lub problemu. Twoja firma jest dla nas najważniejsza.

Nasza oferta jest skierowana dla firm młodszych niż 12 miesięcy. Cenimy sobie lojalność w biznesie, dlatego dołożymy starań, byś został z nami na stałe. Zadbamy o rozwój Twojej firmy od początku, więc nie będzie miała przed nami tajemnic. Po osiągnięciu 12 miesięcy działalności, zaproponujemy kolejny stopień współpracy – zewnętrzny dział marketingu.

Nasz blog o marketingu

Zewnętrzny marketing – case study

W ciągu kilku ostatnich tygodni skontaktowało się z nami wielu przedsiębiorców, zarówno tych większych jak i prowadzących mniejsze, lokalne biznesy z pytaniem, czy w ich przypadku zewnętrzny dział marketingu ma w ogóle sens?

O outsourcingu słów kilka

Zewnętrzny dział marketingu to swoista komórka organizacyjna firmy, różniąca się od pozostałych działów firmy faktem, że jej obsługą zajmują się zewnętrzni specjaliści

Firmowa strona internetowa

Dzisiejszy artykuł poświęcimy jednemu z bardziej istotnych zagadnień dotyczących prowadzenia firmy: firmowym stronom internetowym. W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie życia bez komórki, tabletu, laptopa czy komputera. Korzystamy z nich nie tylko w celach rozrywkowych, ale coraz częściej za ich pośrednictwem wynajdujemy interesujące nas tematy, szukamy konkretnych firm, specjalistów czy wiadomości.

Poradnik małej firmy cz. 1

Własna firma – to brzmi dumnie. Niezależność, elastyczne godziny pracy, atrakcyjne zarobki to tylko niektóre cechy które każdy młody przedsiębiorca widzi, planując i rozważając otwarcie własnej firmy. W pierwszej części naszego praktycznego poradnika skupimy się na etapie planowania firmy aż do momentu jej fizycznego otwarcia.

Skorzystaj już dziś

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Tutaj wpisz wiadomość

Reklama nowej firmy

wymaga odpowiedniego podejścia. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy i doradzą najlepsze dla Twojej firmy rozwiązania.