To, co większość lubi nazywać “misją” firmy, my nazywamy inaczej. Po prostu – pasją. Każdego dnia, używając wysilonej do potęgi wyobraźni i zaangażowania, oferujemy naszym partnerom rozwiązania, pomagające odnaleźć się na trudnym i często brutalnym rynku reklamowym.

Nasz zespół tworzą ludzie związani od lat z reklamą. Współpracujemy z doświadczonymi i uznanymi specjalistami.

Nie lubimy popadać w opisową megalomanię. Niech świadczą za nas nasze dokonania i zadowoleni Klienci – to oni bowiem są dla nas największym wyznacznikiem skuteczności naszej pasji.

Nasza agencja już na starcie zdobyła grono zadowolonych klientów, którzy do dnia dzisiejszego korzystają z naszych usług.

Rozwój firmy spowodował konieczność wyodrębnienia w 2012 roku marki Billboard-X, której pracownicy są wyspecjalizowani we wszelkich tematach związanych z reklamą zewnętrzną. Własne zaplecze produkcyjne czyni z nas elastycznego partnera o dużych możliwościach produkcyjnych.

Rok 2015 to kolejne wyzwania – wyodrębniliśmy działy zajmujące się marketingiem politycznym, sportowym oraz medycznym. O szczegółach będziemy informowali już niebawem..